SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
60 543 €
(1 552 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
طريق الجثياثة - الرديفة

spalnica1
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ID 34194654 Цена: 60 543 евро Населено място: Слънчев бряг Стаи: 1 Обща площ: 39.06 кв. м Тераса: 1 Такса поддръжка: 469 евро на година Етап на строит...

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

طريق الجثياثة - الرديفة
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ОАЗИС

Podobni oglasi