SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
66 878 €
(1 715 € / m²)
Prodaja
1
1
39 m²
طريق الجثياثة - الرديفة

spalnica1
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ID 34194658 Цена: 66 878 евро Населено място: Слънчев бряг Стаи: 1 Обща площ: 39.34 кв. м Етаж: 3 Такса поддръжка: 12 евро/кв. м годишно Етап на строи...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

طريق الجثياثة - الرديفة
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ОАЗИС

Podobni oglasi