SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
467 000 €
(4 717 € / m²)
Prodaja
4
2+
99 m²
Rua de Chãs, Vila Nova de Gaia

spalnica4
površina99 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT566780

T3 no The YARD NEXT

The Yard Next" é o novo projeto residencial localizado nos Jardins da Arrábida, em Vila Nova...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Leseni podNaravna svetlobaRazgledOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 45 dni

Lokacija

Rua de Chãs, Vila Nova de Gaia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Porto - CEC

Podobni oglasi