SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
705 000 €
(5 222 € / m²)
Prodaja
4
2+
135 m²
Rua de Bustes, Vila Nova de Gaia

spalnica4
površina135 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

MARINA DOURO - A NEW WAY TO LIVE DOURO AND THE CITY
A PLEASANT LIFE BY THE BLUE
The 3-bedroom apartments offer ample space to accommodate large an...

Ostalo
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Rua de Bustes, Vila Nova de Gaia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

eXp Portugal

Podobni oglasi