SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
980 000 €
(7 840 € / m²)
Prodaja
6+
2+
125 m²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

spalnica6+
površina125 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

T3 Apartment with Guaranteed Sea View in GaiaGolden Hour Real Estate invites you to experience the ultimate coastal lifestyle. This magnificent 3-bedr...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Golden Hour - V.N. de Gaia

Podobni oglasi