SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
600 000 €
(4 580 € / m²)
Prodaja
5
2+
131 m²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

spalnica5
površina131 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury 2-Bedroom in Quinta Marques GomesDiscover the pinnacle of sophisticated living in Northern Portugal’s most prestigious development. Golden Hour...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Golden Hour - V.N. de Gaia

Podobni oglasi