SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
515 000 €
(4 518 € / m²)
Prodaja
4
2+
114 m²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

spalnica4
površina114 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2-Bedroom Apartment on the 2nd Line of the Douro RiverGolden Hour Real Estate presents this extraordinary 2-bedroom apartment set within a luxury cond...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Golden Hour - V.N. de Gaia

Podobni oglasi