SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
570 000 €
(5 481 € / m²)
Prodaja
4
2+
104 m²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

spalnica4
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Entdecken Sie Ihr neues Zuhause in Vila Nova de Gaia!Dieses geräumige Apartment mit zwei Schlafzimmern und 104 m² bietet Komfort und Stil, nur einen S...

Ostalo
Starost oglasa: 42 dni
Posodobljeno: 42 dni

Lokacija

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Sortami - Mediação Imobiliária, Lda.

Podobni oglasi