SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
750 000 €
(5 515 € / m²)
Prodaja
3
1
136 m²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

spalnica3
površina136 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

AN OPEN LOOK AT THE RIVER - MARINA DOURO 2A NEW WAY OF LIVING THE RIVER AND THE CITYThe Marina Douro project stands out for being located in a shelter...

Ostalo
Starost oglasa: 48 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FE - Portugal

Podobni oglasi