SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 550 000 €
(10 993 € / m²)
Prodaja
6+
2+
141 m²
Rua do Boque, Vila Nova de Gaia

spalnica6+
površina141 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Descubra o Living Sea, onde a tranquilidade e a elegância se encontram. Localizado na Marginal de Canidelo, em plena primeira linha da Margem Sul da F...

Ostalo
Starost oglasa: 64 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

Rua do Boque, Vila Nova de Gaia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Oliveira de Azeméis

Podobni oglasi