SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
478 000 €
(5 085 € / m²)
Prodaja
1
2+
94 m²
Rua do Pilar, Vila Nova de Gaia

spalnica1
površina94 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A histórica cidade do Porto é uma das cidades mais antigas da Europa.
Esta cidade excitante e vibrante surgiu na Europa como um

Ostalo
Starost oglasa: 118 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Rua do Pilar, Vila Nova de Gaia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Polo Central II

Podobni oglasi