SUPA24
Hiša in okolica
Hiša in okolica
Ostalo
315 000 €
(3 182 € / m²)
Prodaja
3
2+
99 m²
Rua do Outeiro, Vila do Conde

spalnica3
površina99 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Gião Park, your new residential development in Gião, Vila do Conde.

Development with beautiful green areas, excellent sun exposure and high construct...

Ostalo
Starost oglasa: 81 dni
Posodobljeno: 65 dni

Lokacija

Rua do Outeiro, Vila do Conde
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Arquitectos

Podobni oglasi