SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
395 000 €
(2 687 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
147 m²
Rua Amaro Lopes, Valongo

spalnicaatypical
površina147 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Die Wohnanlage Valongo Premium' in der wunderschönen Stadt Valongo bietet ihren Bewohnern einen exzellenten und einzigartigen Lebensstil. Valongo etab...

Ostalo
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua Amaro Lopes, Valongo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SAFTI Portugal

Podobni oglasi