SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
370 000 €
(2 984 € / m²)
Prodaja
3
2+
124 m²
Rua de Américo Campos, Trofa

spalnica3
površina124 m²
kopalnice2+

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua de Américo Campos, Trofa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi