SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
205 000 €
(2 440 € / m²)
Prodaja
2
1
84 m²
Rua Manuel Silva Pinheiro, Trofa

spalnica2
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT588257

️2-bedroom apartment located in Finzes, in the city of Trofa, with unobstructed views and an excellent location️

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Rua Manuel Silva Pinheiro, Trofa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Vila do Conde

Podobni oglasi