SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
385 000 €
(3 235 € / m²)
Prodaja
4
2+
119 m²
Rua Dom Pedro V, Trofa

spalnica4
površina119 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT588244

Nem sempre a melhor escolha é a mais evidente.
Às vezes… é a mais inteligente.

Este T3 no Trofa Premium (Fração ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeNaravna svetlobaKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua Dom Pedro V, Trofa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Vila Nova de Gaia

Podobni oglasi