SUPA24
Hiša in okolica; razgled
Ostalo
Ostalo
395 000 €
(3 211 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
123 m²
Rua Dom Pedro V, Trofa

spalnicaatypical
površina123 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mit modernen und futuristischen Architekturlinien definiert Trofa Premium das Konzept von gutem Wohnen neu. Jedes Detail wurde sorgfältig durchdacht, ...

Ostalo
Starost oglasa: 89 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

Rua Dom Pedro V, Trofa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

SAFTI Portugal

Podobni oglasi