SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
328 000 €
(2 852 € / m²)
Prodaja
2
1
115 m²
Avenida do Parque, Sintra

spalnica2
površina115 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

IMÓVEL ARRENDADO ATÉ FINAL DE ABRIL DE 2026 Apartamento T2 com uma área total de 115 m2, situado em Rio de Mouro, Sintra. Localizado em zona residen...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Avenida do Parque, Sintra
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Domus RS | Mediação Imobiliária

Podobni oglasi