SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
741 000 €
(3 839 € / m²)
Prodaja
3
2+
193 m²
Rua do Moinho, Sintra

spalnica3
površina193 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PROPERTY OCCUPIED | NOT AVAILABLE FOR VIEWINGS~~Fantastic 3-bedroom apartment with a total area of 193 m2 (141 m2 of private gross area and 52 m2 of d...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rua do Moinho, Sintra
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Domus RS | Mediação Imobiliária

Podobni oglasi