SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
550 000 €
(7 534 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
73 m²
Avenida André Jordan, Sintra

spalnicaatypical
površina73 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive 1 bedroom flat with suite, inserted in a reference condominium, where comfort, privacy and connection to nature are in perfect harmony.
With...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočeni wcHodnikRazgledVarovanjeLeseni pod

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Avenida André Jordan, Sintra
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Viver nas Ondas - Mediação Imobiliária

Podobni oglasi