SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
405 000 €
(8 617 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
47 m²
Alameda do Aqueduto, Sintra

spalnicaatypical
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

1 bedroom flat with 47 m², balcony of 63 m² and 1 parking space, inserted in a new development to be born in Belas Clube de Campo, inserted in a green...

Ostalo
Starost oglasa: 40 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Alameda do Aqueduto, Sintra
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dils Portugal

Podobni oglasi