SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
675 000 €
(5 192 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
130 m²
Rua do Lago de Prata, Sintra

spalnicaatypical
površina130 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

3 bedroom flat with 130 sq m, balconies of 27 sq m, double parking space and storage room, inserted in a new private condominium to be born in Belas C...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiKaminBojlerPralni strojPametne napraveVarovanjeLeseni podPloščiceVisoki stropiLeseni tramoviPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkovOpremljenoPoslovno

Ostalo
Starost oglasa: 128 dni
Posodobljeno: 84 dni

Lokacija

Rua do Lago de Prata, Sintra
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dils Portugal

Podobni oglasi