SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
298 000 €
(4 967 € / m²)
Prodaja
2
2+
60 m²
Rua Vasco da Gama, Silves

spalnica2
površina60 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2 Bedroom flat with great potential, perfect for those looking to customise to their liking and create a unique space, with an excellent prospect of a...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Vasco da Gama, Silves
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Imobipêra

Podobni oglasi