SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
995 000 €
(5 958 € / m²)
Prodaja
3
1
167 m²
Avenida do Rio, Silves

spalnica3
površina167 m²
kopalnice1

Ostalo
Starost oglasa: 46 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Avenida do Rio, Silves
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Corcoran Atlantic (EVERTSONE, S.A. – AMI 260505)

Podobni oglasi