SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
450 000 €
(4 737 € / m²)
Prodaja
3
2+
95 m²
Rua das Embarcações, Silves

spalnica3
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT576491

2-Bedroom Apartment on the Seafront – Armação de Pêra

We present this excellent 2-bedroom apartment on the first...

Ostalo
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

Rua das Embarcações, Silves
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Albufeira

Podobni oglasi