SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
320 000 €
(2 319 € / m²)
Prodaja
1
1
138 m²
Rua Nova da Boavista, Silves

spalnica1
površina138 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Grande Apartamenro T1 com Parqueamento e Piscina perto da Praia de Armação de Pêra.
Apartamento com Grandes Áreas Todo Equipado e Mobilado!

Ostalo
Starost oglasa: 158 dni
Posodobljeno: 116 dni

Lokacija

Rua Nova da Boavista, Silves
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Predimed

Podobni oglasi