SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
850 000 €
(5 743 € / m²)
Prodaja
4
2+
148 m²
Silves

spalnica4
površina148 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury real estate development located in the picturesque fishing village of Armação de Pêra, just 300 meters from the beach. This exclusive project o...

Ostalo
Starost oglasa: 176 dni
Posodobljeno: 65 dni

Lokacija

Silves
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Divine Home

Podobni oglasi