Seznam ponudb
64
64
64
950 000 €
(10 106 € / m²)
Prodaja
2
2+
94 m²
Avenida do Rio, Silves
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
94 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Exclusive Apartment with Sea View and Luxury Finishes located on the last floor
The BAYLINE development is a luxury gated community 30 meters from th...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
229 dni
Posodobljeno:
27 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Avenida do Rio, Silves
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
CENTURY 21 New Vibe
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
CENTURY 21 New Vibe
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi