SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
195 000 €
(5 132 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
38 m²
Rua dos Correeiros, Setúbal

spalnicaatypical
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Viver em Setúbal é acordar com o mar por perto, ter a serra da Arrábida como vizinha e poder desfrutar de um centro histórico cheio de vida, cafés, re...

Ostalo
Starost oglasa: 142 dni
Posodobljeno: 51 dni

Lokacija

Rua dos Correeiros, Setúbal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Evolute

Podobni oglasi