SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
205 000 €
(2 628 € / m²)
Prodaja
2
1
78 m²
Rua da Liberdade, Seixal

spalnica2
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento de 3 assoalhadas para renovação total.

Área amplas.
Varanda

Localizada perto de várias comodidades, como escolas, farmácias e áreas verd...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua da Liberdade, Seixal
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

.

Podobni oglasi