SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
295 000 €
(2 438 € / m²)
Prodaja
3
2+
121 m²
Santarém

spalnica3
površina121 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The perfect balance between space, comfort, and location. This elegant 3-bedroom apartment with 121sqm, located in Vale de Estacas, one of Santarém’s ...

Ostalo
Starost oglasa: 46 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Santarém
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Maiopção

Podobni oglasi