SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
262 000 €
(4 764 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Rua de Ceuta, Porto

spalnica2
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento T1, novo, com 55 m2 de área bruta privativa, inserido no empreendimento Avenida de Ceuta 70, no Porto.

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Rua de Ceuta, Porto
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

JLL Residential

Podobni oglasi