SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
700 000 €
(3 256 € / m²)
Prodaja
4
2+
215 m²
Rua de Eugénio de Castro, Porto

spalnica4
površina215 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT548382

If you are looking for:

- T3 or T4 apartment;
- area with excellent access to VCI and Av.from Boavista;

Ostalo
Starost oglasa: 484 dni
Posodobljeno: 483 dni

Lokacija

Rua de Eugénio de Castro, Porto
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Porto - CEC

Podobni oglasi