SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
975 000 €
(7 738 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
126 m²
Rua dos Bragas, Porto

spalnicaatypical
površina126 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Apartamento T3 com 127 m2, terraço de 14 m2, varanda de 26 m2, arrecadação e 2 lugares de estacionamento, inserido num novo empreendimento residencial...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua dos Bragas, Porto
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dils Portugal

Podobni oglasi