SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 035 000 €
(11 129 € / m²)
Prodaja
4
2+
93 m²
Praça da Ribeira, Porto

spalnica4
površina93 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT572632

The Mercadores Building is located on the iconic Mercadores Street, in the heart of Ribeira of Porto, where the s...

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Praça da Ribeira, Porto
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Matosinhos

Podobni oglasi