SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
400 000 €
(8 333 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Praça da Ribeira, Porto

spalnica2
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT572625

The Mercadores Building is located on the iconic Mercadores street, in the heart of Porto Ribeira, where the ston...

Ostalo
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Praça da Ribeira, Porto
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Matosinhos

Podobni oglasi