SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
680 000 €
(6 182 € / m²)
Prodaja
4
1
110 m²
Porto

spalnica4
površina110 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Pestana Porto Covo Residences befindet sich in dem charmanten Dorf Porto Covo, nur 50 Meter von Praia Grande entfernt. Dieses Projekt, das von der Pes...

Ostalo
Starost oglasa: 264 dni
Posodobljeno: 264 dni

Lokacija

Porto
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Comporta

Podobni oglasi