SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
230 000 €
(4 182 € / m²)
Prodaja
1
1
55 m²
Rua da Saudade, Peniche

spalnica1
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O Refúgio Perfeito onde o Mar é Vizinho

T1 no centro de Peniche

Há lugares que nos abraçam mal atravessamos a porta, e este T1 em Peniche é um del...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rua da Saudade, Peniche
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad Portugal

Podobni oglasi