SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
315 000 €
(3 316 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
95 m²
Rua Cidade de Paris, Olhão

spalnicaatypical
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxuoso apartamento T2 inserido num novo empreendimento com doze apartamentos, com acabamentos de excelência, localizado perto do centro da Cidade de ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wcLeseni pod

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Rua Cidade de Paris, Olhão
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Around The Sun

Podobni oglasi