SUPA24
Balkon; talne ploščice, razgled
Dnevna soba
Dnevna soba
440 380 €
(3 214 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
137 m²
Edifício Lubango, Olhão

spalnicaatypical
površina137 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Denne udvikling præsenterer sig selv som en stor investering, både for egen bolig og til at tjene penge!
Med en central beliggenhed, tæt på de vigtigs...

Ostalo
Starost oglasa: 101 dni
Posodobljeno: 101 dni

Lokacija

Edifício Lubango, Olhão
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CASAS DO SOTAVENTO

Podobni oglasi