SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
525 000 €
(6 646 € / m²)
Prodaja
2
2+
79 m²
Rua Sub-Vila, Nazaré

spalnica2
površina79 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Living in the heart of Nazaré takes on a new dimension in this contemporary apartment, set in a 2025 building.
Upon entering, you are welcomed by a sp...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rua Sub-Vila, Nazaré
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Ramomi

Podobni oglasi