SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
240 000 €
(7 500 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
32 m²
Rua Moínho de Vento, Matosinhos

spalnicaatypical
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Moinho de Vento Flats - live Leça with authenticity and proximity to the sea. In the heart of Leça da Palmeira, Moinho de Vento Flats is born, a devel...

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Rua Moínho de Vento, Matosinhos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Podobni oglasi