SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
314 000 €
(5 709 € / m²)
Prodaja
2
1
55 m²
Praça de Passos Manuel, Matosinhos

spalnica2
površina55 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT585425

Apartamento T1 na Avenida da República, Matosinhos

Num dos eixos centrais da cidade, a dois passos da praia, o R...

Ostalo
Starost oglasa: 83 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Praça de Passos Manuel, Matosinhos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Porto - Damião de Góis

Podobni oglasi