Seznam ponudb
29
29
29
360 000 €
(4 186 € / m²)
Prodaja
2
2+
86 m²
Rua do Sobreiro, Matosinhos
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
86 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Two-bedroom duplex apartment, facing west, on the top floor of the Villa 458 building in Senhora da Hora.
It is very well located, on a quiet street ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
237 dni
Posodobljeno:
32 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rua do Sobreiro, Matosinhos
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
CENTURY 21 Nações VII
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
CENTURY 21 Nações VII
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi