SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
289 000 €
(2 779 € / m²)
Prodaja
2
2+
104 m²
Rua das Escolas, Loures

spalnica2
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Between Portela and Parque das Nações | River Views | Elegant 2-Bed Apartment with Private Garage

Prime Real Estate Investment between Portela and P...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua das Escolas, Loures
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Colombo

Podobni oglasi