SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
485 000 €
(5 105 € / m²)
Prodaja
2
2+
95 m²
Rua das Ceiras, Loulé

spalnica2
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2-Zimmer-Wohnung in einer geschlossenen Wohnanlage mit Pool und Garten, Vilamoura Komfort, Freizeit und garantierte Investition

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Rua das Ceiras, Loulé
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VAP Real Estate

Podobni oglasi