SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
499 000 €
(4 708 € / m²)
Prodaja
3
2+
106 m²
Rua do Farol, Loulé

spalnica3
površina106 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover a contemporary retreat in Vilamoura, where every space has been designed to provide harmony and well-being. This three-bedroom apartment sta...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rua do Farol, Loulé
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Podobni oglasi