SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 390 000 €
(14 330 € / m²)
Prodaja
3
2+
97 m²
Rua da Toca, Loulé

spalnica3
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

3-Zimmer-Wohnung mit direktem Meerblick in Quarteira, im ersten Stock, in einem Gebäude mit Aufzug.

In der ersten Reihe des Meeres gelegen, bietet es...

Ostalo
Starost oglasa: 110 dni
Posodobljeno: 110 dni

Lokacija

Rua da Toca, Loulé
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Brava Properties

Podobni oglasi