SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
750 000 €
(8 523 € / m²)
Prodaja
2
2+
88 m²
Rua do Nascente, Loulé

spalnica2
površina88 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Pis de 2 dormitoris totalment reformat, a primera línia de mar a Quarteira, amb vistes clares i acabats moderns. Inserit a la segona planta de l'edifi...

Ostalo
Starost oglasa: 115 dni
Posodobljeno: 26 dni

Lokacija

Rua do Nascente, Loulé
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Brava Properties

Podobni oglasi