SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
675 000 €
(7 500 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Loulé

spalnica2
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Renovated 2-Bedroom Apartment with Sea View - Quarteira Located on the 9th floor, this elegant 2-bedroom apartment in Quarteira has been recently reno...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Po prenoviOdprt bivalni prostorRazgledTerasaNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 175 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

Loulé
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Formula Prime

Podobni oglasi